Sopot to jedno z najpiękniejszych polskich uzdrowisk. Idealne miejsce na letnie wakacje i weekendy. Położenie między plażami Zatoki Gdańskiej i Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym daje wiele możliwości spędzenia wolnego czasu.

Sopot poza swoim wyjątkowym mikroklimatem daje też wiele możliwości spędzenia wolnego czasu zaczynając od zwyczajnych spacerów brzegiem morza czy sopockim lasem, gdzie znajduje się słynna Opera Leśna poprzez jazdę konną, tenis po nieco bardziej ekstremalne loty spadochronem za motorówką. A mniej pogodne dni można spędzić w pobliskim Aqua Parku albo zwiedzając piękny, zabytkowy Gdańsk, ciekawą Gdynię lub Zamek Krzyżacki w Malborku a wieczorem pójść do kina, również na świeżym powietrzu lub teatru na deptaku lub na plaży.

Aby mogli Państwo cieszyć się urokami Sopotu, ze swojej strony proponujemy Państwu możliwość zakwaterowania właśnie w Sopocie a dokładnie w samym centrum, tuż obok słynnego deptaka Monte Cassino, w naszych pokojach i apartamentach, blisko plaży, mola oraz promenady nadmorskiej.

Monte Cassino to ulica z licznymi galeriami, lokalami gastronomicznymi i rozrywkowymi, klubami oraz ciekawym krzywym domkiem i fontanną Rybaka w dolnej jej części. Tam powstaje nowe centrum handlowe i Dom Zdrojowy z nowoczesnym centrum konferencyjnym.